O edukacji

- Aktywny wypoczynek -
Chętne dzieci mogą wziąć udział w obozie sportowym organizowanym latem i zimą. Jest to wyjazd dzieci z wszystkich grup, dzięki czemu młodzi karatecy mają szansę się poznać i uczyć się od siebie nawzajem. Zaletą obozu jest aktywny wypoczynek dzieci w otoczeniu rówieśników mających tę samą pasję, ich integracja i rekreacja.

 

- Wykwalifikowana kadra pedagogiczna -
Zajęcia prowadzą medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata, posiadający uprawnienia instruktora Karate Shotokan, gimnastyki korekcyjnej oraz kinezyterapii. Absolwenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Wychowanie Fizyczne)

*Dla Rodzica!
W młodości wszystko jest o wiele łatwiejsze, czas płynie beztrosko i bez zmartwień dlatego to właśnie ten moment chcemy wykorzystać najbardziej, tak aby w formie gier i zabaw przekazywać dzieciom czym jest ciężka praca prowadząca do wytrwałości i wymiernych efektów. Zależy nam aby Twoje dziecko poznawało i rozwijało siebie oraz pasję, aby znało swoje mocne strony i nie bało się życiowych wyzwań.

Nikt z nas nie twierdzi, że KARATE to jedyna słuszna i właściwa droga życiowa, ale mamy świadomość tego, że wzmocniło nas i wyposażyło w liczne umiejętności życiowe oraz cechy charakteru. I właśnie te same wartości chcemy przekazać podopiecznym na zajęciach.


Mamy za sobą stworzoną historię - to wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wyniki na międzynarodowych arenach sportowych daję Nam pewność i przekonanie, że to co robimy ma sens i swoją wartość.

Dlaczego?

 

 

Wykwalifikowana

Wieloletnie

Klub Karate Shotokan

KIRITSU GÓRSK

 Każda kariera zaczyna sie od dobrej edukacji

 

 

edukacja 

• KIRITSU 2017 ©

+48 660 245 000

+48 608 802 765

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Karate Kiritsu

Górsk, ul. Szkolna 2, 87-134 Zławieś Wielka

NIP 879-267-04-69 REGON 341428076